למה החברה נקראת: ״סמוראי השיווק״

השם “סמוראי שיווקי” נבחר כדי להעביר את מהות הגישה שלנו לשיווק.

סמוראי בתרבות היפנית ידוע במסירות הבלתי מעורערת שלהם, במשמעת ובשליטה במלאכתם.

הם לוחמים אגדיים שמקיימים קוד אתי חזק ומוכנים תמיד להתמודד עם אתגרים בכבוד ובגבורה. בכינוי החברה שלנו “סמוראי השיווק”, אנו רוצים לסמל את המחויבות שלנו למצוינות, יושרה וחתירה בלתי פוסקת להצלחה בעולם השיווק.

הבחירה שלנו ב”סמוראי” משקפת את התכונות שאנו מאמינים שהן חיוניות בעולם השיווק:

1. משמעת: אנו ניגשים לשיווק מתוך חשיבה ממושמעת ושיטתית, כאשר כל אסטרטגיה ופעולה נשקלת בקפידה ומבוצעת כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר.
2. שליטה: אנו שואפים לשליטה בשיווק, לומדים כל הזמן, מסתגלים ונשארים בחזית המגמות בתעשייה כדי לספק ללקוחותינו את הפתרונות היעילים ביותר.
3. יושרה: בדיוק כפי שהסמוראים מצייתים לקוד אתי קפדני, אנו נותנים עדיפות לשיטות שיווק אתיות, ומבטיחים שהפעולות שלנו תמיד יהיו לטובת לקוחותינו ולקוחותיהם.
4. חוסר פחד: כמו הסמוראים, אנחנו לא מפחדים מאתגרים. אנו מתמודדים עם בעיות שיווק חזיתית ובנחישות, תמיד מחפשים פתרונות חדשניים.
5. כבוד: אנו מאמינים בניהול עסקים מתוך כבוד וכבוד לכל מחזיקי העניין, כולל לקוחותינו, העובדים והקהילה הרחבה יותר.

ערכי החברה:
בסמוראי השיווק, ערכי הליבה שלנו סובבים סביב המחויבות ללקוחותינו והעקרונות המגדירים את עבודתנו. ערכים אלה כוללים:
1. גישה ממוקדת לקוח: אנו שמים את הלקוחות שלנו במרכז כל מה שאנו עושים. ההצלחה שלהם היא ההצלחה שלנו, ואנחנו מחויבים להשגת המטרות שלהם. חדשנות: אנו מונעים להישאר בחזית הטכנולוגיה והמגמות השיווקיות, ומחפשים באופן עקבי דרכים חדשות ויצירתיות לפתור את האתגרים של הלקוחות שלנו.
2. שקיפות: אנו מאמינים בתקשורת פתוחה וכנה עם לקוחותינו. אנו מספקים דיווח ברור ותובנות לגבי האסטרטגיות והתוצאות השיווקיות שלנו.
3. אחריות: אנו לוקחים אחריות על הפעולות שלנו ועל התוצאות של מסעות הפרסום השיווקיים שלנו. אם משהו לא עובד, אנחנו לומדים ממנו ומתאימים את האסטרטגיות שלנו.
4. למידה מתמשכת: אנו מעודדים תרבות של למידה וצמיחה, הן באופן אישי והן כחברה. חברי הצוות שלנו תמיד משפרים את הכישורים והידע שלהם. פרקטיקה אתית: אנו מקיימים את הסטנדרטים האתיים הגבוהים ביותר בכל פעילויות השיווק שלנו, ומבטיחים שהמותגים של לקוחותינו מיוצגים ביושרה ובכבוד.
5. עבודת צוות: אנו מעריכים שיתוף פעולה ועבודת צוות, הן בתוך הארגון שלנו והן עם הלקוחות שלנו. אנו מאמינים שהמאמץ המשותף של צוות מסור מוביל לתוצאות הטובות ביותר. “סמוראי השיווק” הוא לא רק שם; זה שיקוף של המחויבות הבלתי מעורערת שלנו לספק שירותי שיווק מהשורה הראשונה ולהשיג הצלחה בכבוד וביושרה.

שתף את הבלוג

עוד מהבלוג:

אנחנו לא עוד חברת שיווק אנחנו אומנים בלייצר מותג

פגישת ייעוץ

ללא עלות

בוא נבין איך המתחרים שלך מפרסמים

ואיך אפשר לעקוף אותם

פתח בצ'אט
1
צריך עזרה?
מאור אלגריסי
היי!
יש לך שאלות? אשמח לעזור פה...
דילוג לתוכן